Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Arda Turan ve Sinem Kobal Cephelerinden Ayrılık Açıklamaları

sine

Sinem Kobal ve Arda Turan Açıklamaları

Evlenmeleri dört gözle beklenen Arda TURAN ile Sinem KOBAL ayrıldıktan sonrada

gündendem de durmaya devam ettiler. En son  Arda’nın Hülya AVŞAR’ın programında Sinem KOBAL ile ilgili açıklama yapması

magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.

Turan, “Sinem’le evliliğinizi neden devamlı olarak ertelediniz, onun ahını almış olabilir misin?” sorusu üzerine “Kimin daha fazla, kimin daha az hata yaptığını konuşmak gereksiz olur. Biz evlilik planları yaparken ayrılma kararı aldık. Demek ki bitmesi daha hayırlıymış” dedi.

Arda TURAN sözlrine şöyle devam etti: “Sinem, kadınlık gururu ve inadıyla farklı bir tercih yaptı. Onu bir başkasıyla görüştüğünü görünce canımın yandığı söylemek zoruma gitmiyor. Ama bu konuşmanın fazlası bana zarar verir. Ama ben bazı şeyleri kabul edebilen bir adam değilim Sinem başka bir erkekle görüştüğü an benim için herşey bitmiştir. Bundan sonra tek arzum Sinem’in mutlu olmasıdır.” diye açıklama yapmıştı.

Sinem KOBAL Eski Sevgilisinin Açıklamalarına Yanıt Verdi

Arda TURAN’ın Hülya AVŞAR’ın programında yapmış olduğu açıklamalardan sonra Sinem KOBAL söylenenlere suskunluğunu bozdu ve cevap verdi

İşde Sinem KOBAL’ın açıklaması: “Benim özel hayatım ile ilgili susma tercihim kişilere söz hakkı vermemeli ama ne yazık ki üzerine hala konuşuluyor. Benim için bu ilişki 1,5 yıl önce bitmiştir. Biten ilişkinin ardından ben suskunluğumu koruyup, yaşananlara ne olursa olsun saygı duysam da hala konuşulması, bu tarz haberlerle uyanmak, hayatımın sorgulanır halde olması beni oldukça rahatsız etmektedir. Lütfen biraz saygı” diyrek noktayı koydu.

Bir önceki yazımız olan En Yeni Capsler başlıklı makalemizde caps, capsler ve en hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 966 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>