Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Ali Sürmeli hakkında tutuklanma

Rol aldığı Tiyatro arkadaşı  Sultan Ertuğrul’a rol arkadaşı ile öpüştüğü için yumruk atıp yumurtalı saldırıda bulunan oyuncu Ali Sürmeli hakkında dava açıldı.

Rol arkadaşı Sultan Ertuğrul’a yumruk attığı için hakkında dava açılan Kurtlar Vadisi Pusu’nun Zaza Dayı’sı Ali Sürmeli mahkemeye gelmediği için hakkında tutuklanma kararı çıkarıldı.Ali Sürmeli 1 yıl hapis cezası ile yargılanıyor.Dava kararnamesi önceki gün sonuçlandı.Mahkemeye Tanık olan çağrılan Rahşan Çiğdem İnan verdiği ifadede ”Ali Sürmeli daha öncede Sultan Ertuğrul’u rahatsız ediyordu.Oyun esnasındada tedirgin olduklarını ve heran saldırabileceğini düşündüğü için korktuğunu ifade etti.Oyun bittikten sonra kafeteryaya geçtiklerini ve bu esnada Ali Sürmeli’nin saldırdığını” ifade etti.

Ali Sürmeli Hakkında Yakalanma Emri Çıkarıldı

Yargıtay aranmasına rağmen Ali Sürmeli’nin bulunmadığını ve saklandığını açıkladı.Savunmasının alınması gerektiğini ve delillerin ispat edilmesi gerektiğini vurgulayan yargıç bu süreç içerisinde tutuklanması gerektiğini ifade etti.

Ali-Sürmeli-tutuklandı

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 834 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>