Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Alex Telles’te sona gelindi

Galatasaray da son günlerde gelmesi konuşulan Alex transferinde mutlu son çok yakın gözüküyor. Bankalar arası bir prüz vardı bununda giderildiği basına duyuruldu ve mutlu sona gelindiği belirtildi. Geçen günlerde Napoli takımında istediği söylentileri spor bültenlerini bir hayli meşgul etmişti ve bu durum Galatasaray cephesinde şok etkisi yapmıştı. Gremio kulübü basın sözcüsünün yaptığı açıklamada prüzler giderildi ve banka teminatı elimize ulaşıldı denildi. Galatasaray da bu transfer ile yabancı sınırı bir hayli dolacak gibi ve danny gibi oyuncuları gözden çıkaracak gibi gözüküyor. Alex Telles salı günü Türkiye ye gelecek ve Galatasaray’ın kampına katılacağı belirtildi. Gremio takımından kendisine söylenen de bir an önce hazırlanması oldu. Galatasaray ‘a bu transfer umarız isabetli olur ve defans konusunda sıkıntısını giderir diye umut ediyoruz. Mutlu haber bütün Galatasaray camiasını ve taraftarlarını sevindirmiş gibi gözüküyor.

alex-telles4

Bir önceki yazımız olan Serhan Yavaş Dizinden Ayrıldı başlıklı makalemizde 11. bölüm de, adını kalbime ve dizide hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 859 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>