Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Adını Kalbime Yazdım 9. Bölüm Özeti

Severek izlenen dizi Adını Kalbime Yazdım da 9. bölüm de her bölümlerinin olduğu gibi sürükleyiciydi. 9. bölümde Ömer kayınvalidesinin evine geliyordu ve orada doktor hanımla karşılaşır neye uğradığını şaşırarak evden ayrılırlar. Ömer’in bu olay karşısında içi hiç rahat değildir ve Leylanın kapısına dayanır, Halilden uzak durmasını tehlikeli olduğunu söyler. Leyla bana kimse senden daha çok zarar veremez der, annesi ile birlikte Ömer’i kovarlar.

Kadir ise kendisini kaçıranları arar ve bunun ucunda halil’in olduğunu sezer, adamlarını dört yere salarak aramalarını hemen bulmalarını tembih eder. Dicle cephesinde ise işler iyice karışmaktadır eski erkek arkadaşı dicleye resim gönderir ve eve gelmesini söyler, resim sarılarak çekilmiş bir şekildedir, gelmezse Ömer’e söyleyeceğim der. Bunun üzerine Dicle bir şekilde annem hasta bahanesi ile evden çıkar.

Halil Ağa doktor hanıma olan aşkını aleni belli eder, ve Doktor hanım tersleyince Gülbahar’ın yani dostunun evine gider. Dağınık vaziyette evi bulur ve adamlarına talimat verir, Gülbahar’ın kızını kaçırmıştır adanalı adamlar.

Ömer’in annesi Hanım Ağa doktor hanımın sağlık ocağına gider, Ömerden ne istediğini bir an önce burayı terk etmesini yoksa kendisini göndereceğini söyler. Bu olaylar yaşanırken Ömer ile Kadir araştırdıkları adamlara ulaşırlar ve bir evde sıkıştırırlar. Tam adamlar teslim olacakken Halil’in adamları konuşmadan vururlar. Bu çatışma sırasında Ömer yaralanır yakındaki sağlık ocağına götürülür Doktor hanıma yani sevdiği Leylanın yanına, Ömer’in annesi de oradadır ve gitmesini söylediği Doktor’a yalvarır oğlunu kurtarması için. Doktor Leyla Ömer’in kurşununu çıkarır nasıl bir hayat bu Ömer diye sitem eder, Ömer’in vurulduğunu duyan Halil de sağlık ocağına gider. Muayene olduğu odayı açar tam o sırada Ömer Leylaya seni seviyorum der, dizi bu şekilde son bulur.

adını-kalbime

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz'e damga vuran performans başlıklı makalemizde aşık veysel, Cengiz Göğebakan ve gösteri hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.632 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Adını Kalbime Yazdım 9. Bölüm Özeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>