Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Adını Kalbime Yazdım 4.Bölüm Fragmanı

 

adınıkalbime

Herkesin severek izlediği yeni dizi olan adını kalbime yazdım da işler iyice karışıyor, Ömer aile sorunlarından ve aşiret’in ağır sorumluluğundan dolayı Mardin’e gitmişti. Kendisine saldırıda bulunanlar tarafından ağır yaralandı, sevdiği ise her şeyden habersiz Ömer’in onu arayıp sormadığını düşünerek çok üzüldü.

Doktor olan kız mardin’e tayin’i çıktığı için gitme kararı aldı ve değişikliğin kendisine iyi geleceğini düşünüyordu.

Ömer cephesinde ise kendinden habersiz kız isteme olayını bozmaya kalktı ve abisine kızı almayacağını söyledi, bütün olayların üzerine Dicle intihar’a kalkıştı. Aksilik ki doktor olarak diclenin görevine verildi.

Ömer bu bölümde Dicle ile evlenecektir ve Doktor kız da diclenin abisi ile düğün’e teşrif edeceklerdir. Ömer ile orada karşılaşma gerçekleşecektir.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mira Yaman Öpüşme Sahnesi başlıklı makalemizde dönme dolap, mira ve öpüşmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 894 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>