Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Adını Kalbime Yazdım 11. Bölüm Özeti

Cumartesi akşamları severek izlenen Adını Kalbime Yazdım dizisi 10. Bölüm de en son Ömer’in Leyla’nın evinin önüne gelmesi ile son bulmuştu. Tam Ömer konuşacakken Halil Ağa da oraya gelir ve kızı rahat bırakmasını söyler. Ömer ile Halil birbirine girerler ve Leyla çılgına döner, zor aralar ikisini de. Ömer oradan ayrılır Leyla da Halil’in yarasını pansuman etmek için içeri davet eder.

Kardeşi kadir hatırlarsanız Adana ya gitmiştir. Ceylan’ı kurtarmak için ama barda görünce zorla tutulduğunu anlamaz ve durumu yanlış anlar, yüzüne kaç paralık olduğunu söylemek için Hasan’a para verir ve yukarı odasına davet ettirir. Ceylan yukarıya çıkınca Kadir ona ağzına ne geliyorsa sayar ve paraları yüzüne çarpar oradan ayrılır. Annesi Kadir’ görür çarpma bahanesi ile cebine bir kağıt sıkıştırır ve Kadir farkına varmaz oradan ayrılır. Kadir ayrıldıktan sonra Halil adamlarını Adana ya kızları almak için göndermiştir. Büyük bir kapışma yaşanır. Kadir cebindeki kağıdın farkına varınca hemen durumu anlar ve Ceylan’ı oradan kurtarır Hasan’ı da bir güzel benzetir. Ceylan’ın annesi orada ellerinde kalmıştır. Kadir Ceylan ile birlikte Midyad’a gider ve onu otele bırakır. Otelden tam çıkarlarken Hasan ve adamları peşine düşer kovalarlar. Bu sırada Ömer de Dicle ile nikah kıymıştır. Leylayı da hanım ağa kaçırmış ve Halil onu kurtarmıştır.

Kadir abisine haber verir ve bağ evinin önünde pusu kurmalarını söyler tüm adamlarla Ömer pusuya yatarlar bağ evinin önünde. Ceylan annesine bir şey olduğunu düşünür kendini olayın içine atar, Kadir de arkasından gidince Ömer Kadir’i korumak adına kendisi vurulur.

adini-kalbime-yazdim-11

Bir önceki yazımız olan Medcezir 17. Bölüm Özeti başlıklı makalemizde ender serez, eylül ve izle hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 889 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>