Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Acun ve Murat Hadise ile makara yaptılar

Dün akşam ekranlarda olan yarışma, O Ses Türkiye de Hadise Acun Ilıcalı ve Murat Boz tarafından makaraya alındı. Yarışmacılarının elenmesi ve elemelerden geçen bir yarışmacısı olması arkadaşları tarafından dalgaya alındı. Hadise bu şakaların üzerine kendime kurşun döktüreyim diye konuşunca Murat Boz araya girerek sana roket döktürmemiz lazım kurşun az gelir dedi. Acun da tabi ki boş durur mu sana deve keselim Hadise dedi . Dün magazin basının bir konu daha dikkatini çekti yarışma da Ebru Gündeş eşinin yolsuzluk ve rüşvetten dolayı içeri alınmasından sonra sessizliğe büründü ve yolun açık olsun gibi küçük cevaplarla yetindi yarışmacılara. Bu arada dikkatleri çeken bir hususta jürinin bir matem havasındaymış gibi siyahlar içinde giyinmeleri oldu.

Acun Ilıcalı zaten sürekli siyah giyinmeyi seviyor ama diğer Jüri üyelerinin aynı anda siyah giyinmeleri ilginçti. Acun durmadı son olarak esprisinde hadise küme düşme olsa sen küme düşerdin dedi. Arkasından da gönlünü almayı bilerek Hadise çok kalender bir arkadaşımız her şakayı kaldırıyor onu çok seviyorum dedi.

acun-hadise-murat

Bir önceki yazımız olan Dizi Aşkı Gerçek Oldu başlıklı makalemizde aşkı, birbirimize iyi geliyoruz ve çağatay serenay aşk yaşıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.108 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>