Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak

açlık oyunları 2           Bugünkü yazımda, son günlerde vizyonda olan ve sinemaseverlerin hep bir merakla gidip izledikleri Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak filmi hakkında bilgiler sunacağım sizlere.Öncelikle bu akşam filme gittiğimi belirtir, Özdilek Sinema Salonlarında bu uzun filmi bize hiç ara vermeden izlettikleri için de sinema yetkililerine sevgiyle teşekkür ederim! Filmin senaryosunun baymasına bir de arasız izlememizin ızdırabı eklenince tam bir işkenceye döünştü şahsım adına Akıl Oyunları 2 filmini izlemek.

Doğrusu filme giderken her ne kadar büyük umutlar beslesemde, genelde Terminatör ve Baba serileri haricinde devam filmlerin pek başarılı olduğu vuku bulmadığından, bir taraftan da hayal kırıklığına kendimi hazırlıyordum. Filmin birinci serisinde, izleyen herkes filme hayranlık duymuş, oradaki baş kaldırı ve özgürlük hissiyatı ile mağduriyet öylesine harmanlanması izleyiciye aksiyonun yanı sıra duygusallığı da aynı anda yaşatmıştı. Fakat filmin bu serisinde bu hisler yeterince ön plana çıkarılamazken, açıkçası bana senaristin ne yapmak istediğine karar veremediği izlenimi verdi. Baş karakterimiz güzel Katniss bu seride Peate ve Gale arasında kalmış, ama ikisini de özenle sevmekten geri kalmayan bir kadın rolünde sokulmuş adeta gözümüze.Geri kalan senaryoyu anlatmamı beklemeyin lütfen çünkü genelde senaryoları anlatmanın gitmek isteyenlere haksızlık olacağı kanısındayım. Ama kişisel görüşümü soracak olursanız film tam bir zaman kaybı.

Bir önceki yazımız olan Kamuran Feride Aşkı Çıkmazda mı? başlıklı makalemizde çalıkuşu, çalıkuşu dizisi ve çalıkuşunda neler oluyor hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.628 views kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak

  • Firuzan diyor ki:

    İlk serisini hem okudum hem izledım, tarzım degıl ama yazıyı yazan arkadaşımızın da belirttigi gibi bence zaman kaybıdır.10-15 yaş arası cocuklara hıtap eden bır film sanırım:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>