Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

Light Kebap

k

Yağsız ve Tuzsuz Light Kebap Denediniz mi?

Bildiğimiz kebap türlerin de bolca yağ kullanılır bunu herkes bilmektedir. Urfa, Adana kebap türleri lezzetleri tabi ki tartışılmaz. Kebap denince hemen Urfa veya Adana türleri gelmektedir. Ancak bu kadar lezzetli bu kebap türleri sağlığımız açısından ne kadar faydası veya zararı var. Faydası daha çok zararından azdır. Ama Türk insanı kebaptan vazgeçmesi de mümkün değildir. İşte tam bu noktada ustalarımız devreye giriyor ve Light kebabı sizlere sunuyor.

Bildiğimiz üzere normal kebap türlerinde kuyruk yağı veya iç yağı bulunmaktadır.Ancak ligt kebab da ise yağ ve tuz bulunmamaktadır. Özellikle tansiyonu, kalbi ve kolestrolü yüksek olanlar için tavsiye edilen light kebab da  tamamen doğal baharatlardan yapılıyor. Yağsız etten yapılan light kebab tuzssuz olmasıyla da sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor dana etinin tamamen yağsız yerinden yapılan bu lezzetli kebap türü kolestrolü dengelemenizi ve tansiyon hastalıkları bulunanlar içinde vazgeçilmez hal alıyor.

Bir önceki yazımız olan Dip Boyasının Zararları başlıklı makalemizde dip boyası, dip boyası nasıl yapılmalı ve dip boyasının geldiğini nasıl anlarım hakkında bilgiler verilmektedir.

, , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 832 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>