Chat, Chat Sitesi, Chat Siteleri, Sohbet Siteleri

10’un İçin Savaş Başladı!

fft104mm2680566                               Beşiktaş’ın uzatmalı rüyası ve sevdası halini alan Ronaldinho, uzun süre adı Beşiktaşla anılsa da transfer bir türlü gerçekleşememiş ve hep sürüncemede kalmıştı.Son olarak yine fiyat üzerinde tam olarak anlaşılamayınca transfer bir süreliğine beklemeye alınmıştı. Ancak menejerler yıldız transferle bomba patlatmak isteyen Trabzonspor yönetimine Ronaldinho’yu önerince ortalık bir anda karıştı.Bu transferle ciddi olarak ilgilenen Fırtına’nın en büyük kozu ise bir büyük yıldız sözü veren ünlü işadamı Ali Ağaoğlu. Bu söylentinin spor basınına bomba gibi düşmesiyle birlikte Trabzonspor ve Beşiktaş arasında ara transfer döneminde Ronaldinho için büyük savaş yaşanacağa benziyor. Her ne kadar Beşiktaş İstanbul takımı olduğu için şehrinden dolayı şanslı gibi gözükse de, Ali Ağaoğlu’nun bu handikapı ortadan kaldırmak adına gerekirse haftanın belirli günleri özel jetini yıldız oyuncuya tahsis edebileceği dahi konuşuluyor. Trabzon kanadı bu transfere epeyce ciddi bakıyor.

Zira Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, “Berbatov’dan bile iyisi olacak” diyor, ona yakınlığı ile bilinen iş adamı Ali Ağaoğlu da yıldız transferinin sponsoru oluyor. Bonservisi olmayan Ronaldinho’da imza parası ve yıllık ücret belirleyici olacak, en yükseğe çıkan 10 numaraya formayı giydirecek.

Bir önceki yazımız olan Büyük Şef Geri Dönüyor! başlıklı makalemizde büyük şef dönüyor, galatasaray ve geri dönüyor hakkında bilgiler verilmektedir.

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 630 views kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>